دانلود فایل راهنما ها، برنامه ها و دیگر فایل ها

آرشیو دریافت فایل ،تمام برنامه ها و فایل هایی را که شما برای بالا بردن و راه اندازی سایت خود نیاز دارید را شامل میشود .

دسته بندی ها

کتاب های آموزشی (2)
نرم افزار (1)
نرم افزار های مفید و کاربردی

محبوب ترین دانلودها

دانلود کتاب آموزش کنترل پنل Cpanel
سی‌پنل یک صفحهٔ کنترل میزبانی وب، مبتنی بر یونیکس است که بوسیلهٔ ایجاد رابط کاربری و ابزار خودکار طراحی شده است تا کار کردن با فضای میزبانی وب را راحت‌تر کند. سی‌پنل در سه نوع برای استفادهٔ گردانندگان سرور، فضاهای ریسیلر و کاربر دارنده وب سایت طراحی شده است تا مصرف کنندگان و گردانندگان سرورها بتوانند به شکل‌های گوناگون روی فضای خود کنترل داشته باشند. در کتاب آماده شده توسط میسان وب بصورت کامل و تصویری با این کنترل پنل آشنا خواهید شد.
اندازه فایل: 0 B
کتاب راهنمای جوملا 2.5 فارسی
جوملا یکی از قویترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای (CMS) دنیا به حساب می آید که با نصب آن در چند گام سایت شما آماده می شود در این کتاب که توسط نوید زراعتی (از اعضای تیم جوملا فارسی) نوشته شده است، ابتدا به بیان مقدمه ای درباره جوملا و سپس به آموزش نصب و پیکربندی جوملا فارسی، ایجاد و مدیریت محتوا، مدیریت جوملا، افزونه های (افزونه ها) جوملا، ساخت قالب برای جوملا، نکات امنیتی و برخی نکات پیشرفته پرداخته شده است.
اندازه فایل: 0 B
نرم افزار TeamViewer میسان وب
نرم افزار TeamViewer نرم افزاری است که به شما امکان دسترسی به کامپیوترتان را از هر مکان و از طریق اینترنت فراهم می کند. جهت پشتیبانی و ورود به دسکتاپ سیستم شما و با تایید شما. جهت استفاده از خدمات پشتیبانی میسان وب ابتدا فایل را دانلود کنید سپس از فایل زیپ دربیارورید و آن را اجرا کنید (نسخه مخصوص میسان وب بوده و نیازی به نصب ندارد)
اندازه فایل: 0 B