بروزرسانی سیستم پرتال مشتریان میسان وب

ضمن عرض پوزش از کاربران گرامی میسان وب بابت اختلال در پرتال مشتریان، به استحضار می رساند این سیستم به نسخه جدید و با امکانات بیشتر بروزرسانی گردیدامیدواریم بتوانیم رضایت شما کاربران ارجمند را ... بیشتر »

11th Apr 2016
50 درصد تخفیف ویژه عید سعید فطر

با سلام خدمت کاربران و همراهان میسان وب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، پیشاپیش عید بزرگ فطر را به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می نماییم. نظر به اهمیت عید سعید فطر ، میسان وب به رسم هر سال تخفیف ... بیشتر »

16th Jul 2015
ساعات پاسخگویی تلفنی در ماه مبارک رمضان (1394)

با سلام خدمت کاربران گرامی میسان وبضمن قبولی طاعات و عبادات شما کاربران عزیز به اطلاع می رساند ساعات پاسخگویی به تلفن ها در ماه مبارک رمضان روزهای زوج 8 الی 14 و روز های فرد 14 الی 20 می ... بیشتر »

18th Jun 2015
جشنواره عید تا عید

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و عید غدیر. به این مناسبت میسان وب در نظر دارد فروش ویژه با تخفیف 50 درصد ارائه نماید این تخفیف شامل کلیه پنل های هاست لینوکس ، کلیه پنل های کاربری ... بیشتر »

4th Oct 2014
میسان وب با قالب جدید

در راستای تکریم کاربران عزیز میسان وب و به جهت سهولت و راحی در کار با پرتال مشتریان، طراحی جدید بخش پرتال مشتریان انجام گردید. در نسخه جدید پرتال مشتریان شرکت، علاوه بر افزایش امکانات جدید ... بیشتر »

9th Aug 2014
50 درصد تخفیف نوروزی سامانه پیام کوتاه پلاس پیامک

.: میسان وب در نظر دارد در عید نوروز به عنوان عیدی 50 درصد تخفیف به مشتریان جدید و قدیمی خود ارائه نماید. این تخفیف شامل میزبانی وب سایت، و پلن های کاربری و نمایندگی پلاس پیامک می باشد جهت ... بیشتر »

22nd Mar 2014
راه اندازی سامانه پیام کوتاه پلاس پیامک

پلاس پیامک پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه کشور کاری از شرکت داده پردازی میسان (میسان وب) راه اندازی گردید. شرکت داده پردازی میسان(سهامی خاص) در راستای چشم انداز میان مدت خود و به جهت خدمت ... بیشتر »

19th Feb 2014