۱۳۹۶/۰۱/۲۲ بروزرسانی سیستم پرتال مشتریان میسان وب

ضمن عرض پوزش از کاربران گرامی میسان وب بابت اختلال در پرتال مشتریان، به استحضار می رساند این سیستم به نسخه جدید و با امکانات بیشتر بروزرسانی گردیدامیدواریم بتوانیم رضایت شما کاربران ارجمند را ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۴/۲۵ 50 درصد تخفیف ویژه عید سعید فطر

با سلام خدمت کاربران و همراهان میسان وب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، پیشاپیش عید بزرگ فطر را به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می نماییم. نظر به اهمیت عید سعید فطر ، میسان وب به رسم هر سال تخفیف ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ساعات پاسخگویی تلفنی در ماه مبارک رمضان (1394)

با سلام خدمت کاربران گرامی میسان وبضمن قبولی طاعات و عبادات شما کاربران عزیز به اطلاع می رساند ساعات پاسخگویی به تلفن ها در ماه مبارک رمضان روزهای زوج 8 الی 14  و روز های فرد 14 الی 20 می ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۷/۱۲ جشنواره عید تا عید

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و عید غدیر. به این مناسبت میسان وب در نظر دارد فروش ویژه با تخفیف 50 درصد ارائه نمایداین تخفیف شامل کلیه پنل های هاست لینوکس ، کلیه پنل های کاربری ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۵/۱۸ میسان وب با قالب جدید

در راستای تکریم کاربران عزیز میسان وب و به جهت سهولت و راحی در کار با پرتال مشتریان، طراحی جدید بخش پرتال مشتریان انجام گردید.در نسخه جدید پرتال مشتریان شرکت، علاوه بر افزایش امکانات جدید ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۱/۰۲ 50 درصد تخفیف نوروزی سامانه پیام کوتاه پلاس پیامک

.: میسان وب در نظر دارد در عید نوروز به عنوان عیدی 50 درصد تخفیف به مشتریان جدید و قدیمی خود ارائه نماید. این تخفیف شامل میزبانی وب سایت، و پلن های کاربری و نمایندگی پلاس پیامک می باشد جهت ... بیشتر »

۱۳۹۵/۱۲/۰۱ راه اندازی سامانه پیام کوتاه پلاس پیامک

پلاس پیامک پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه کشور کاری از شرکت داده پردازی میسان (میسان وب) راه اندازی گردید. شرکت داده پردازی میسان(سهامی خاص) در راستای چشم انداز میان مدت خود و به جهت خدمت ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۵/۱۳ افزودن امکان ثبت آنی و خودکار دامنه پس از پرداخت

در راستای ارائه خدمات شایسته به مشتریان عزیز میسان وب امکان ثبت دامنه به صورت خودکار و آنی پس از پرداخت فراهم گردید از این پس مشتریان محترم نیاز به تایید دامنه توسط واحد مالی و فنی ندارد و پس از ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۳/۰۴ کاهش قیمت ثبت دامنه های جهانی

در پی کاهش محسوس قیمت دلار و ثبات نسبی بازار دلار، کلیه دامنه های ثبتی توسط میسان وب با کاهش  3 هزار تومانی جهت افزایش رضایتمندی مشتریان مواجه شده است.   لذا جهت اطلاع از قیمت های جدید به صفحه ... بیشتر »